1 osoba zginęła, 28 rannych na drogach w Łódzkiem

Czytaj dalej
MG

1 osoba zginęła, 28 rannych na drogach w Łódzkiem

MG

Od północy 28 kwietnia do godziny 9:00 30 kwietnia 2017 roku policjanci na terenie województwa łódzkiego odnotowali 22 wypadki drogowe, w których zginęła 1 osoba a 28 zostało rannych. Niestety mimo licznych policyjnych apeli, aby nie siadać za kierownicę po spożyciu alkoholu, funkcjonariusze wyeliminowali z ruchu 39 nietrzeźwych kierujących.

Do najtragiczniejszego w skutkach zdarzenia doszło 30 kwietnia 2017 roku ok. godz. 2:45 w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 34-letni kierujący samochodem vw golf jadąc w kierunku Łodzi, na wysokości numeru 137, z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący w drodze do szpitala zmarł.

W ubiegłym roku wzmożone policyjne działania trwały od wczesnych godzin rannych 29 kwietnia 2016 roku do późnych godzin 3 maja. Funkcjonariusze odnotowali wówczas na terenie województwa łódzkiego 48 wypadków, w których zginęły dwie osoby a 65 zostało rannych. Niestety mimo licznych apeli funkcjonariusze nadal musieli interweniować w stosunku do ponad 124 nietrzeźwych kierujących.

MG

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.