18. Rodzinny Rajd Rowerowy w Rawie Mazowieckiej [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Redakcja

18. Rodzinny Rajd Rowerowy w Rawie Mazowieckiej [ZDJĘCIA]

Redakcja

18. Rodzinny Rajd Rowerowy w Rawie Mazowieckiej odbył się 25 sierpnia. W rajdzie wzięły udział 652 osoby.

Liczba uczestników rajdu: 652 os. (w tym liczba rodzin: 70)

Najstarszy uczestnik: Zdzisław Żebrowski ur. 1943 r. (nagroda: telefon komórkowy dla seniora)

Najstarsza uczestnika:
Stanisława Biernacka ur. 1948 r. (nagroda: telefon komórkowy dla seniora)

Najliczniejsza rodzina:
I miejsce: Państwo Stępień/Woszczyk/Chojnowscy – 11 os. (nagroda: ekspres do kawy DeLonghi)
II miejsce: Państwo Sosińscy/Wieteska- 11 os. (nagroda: grill elektryczny KOENIC)
III miejsce: Państwo Wojdal/Magier – 9 os. (nagroda: wyciskarka do owoców i warzyw Philips)

Najciekawsza konstrukcja rowerowa:

I miejsce: Liwia Walkowska – rower „Jednorożec” (nagroda: głośnik przenośny Manta)
II miejsce: Laura Walkowska – rower „Flaming” (nagroda: głośnik przenośny ROCBOX CUBE)
III miejsce: Jakub Kłos – rower „Droga do niepodległości” (nagroda: latarka OUT DOOR)

Wyróżnienia:
Filip Grochowalski (rower „Robot”)
Daria Wróblewska (rower „Czarownicy”)
Stanisław Pocentek (rower ”Statek”)

Najoryginalniejszy ubiór uczestnika rajdu:
I miejsce: Stanisław Pocentek – żołnierz (nagroda: głośnik przenośny Manta)
II miejsce: Dominik Grzyb – Alladyn (nagroda: radio przenośne Blaupunkt)
III miejsce: Szymon Sagan – policjant (nagroda: latarka OUT DOOR)

Wyróżnienia:
Zosia Grochowalska – laleczka
Martyna Grochal – lampart
Julia Batorek – pingwin
Włodzimierz Oczakowski – zakręcony kowboj
Natalia Król – księżniczka Aurora
Jaś Pocentek – Czarodziej
Tosia Guzek – Pipi
Szymon Zając – Spiderman
Przemek Zając – rycerz

Zdobywcy rowerów:
1. Małgorzata Fronc – rower od DITTA – SERIA Edmund Pietrzak
2. Maciej Biernacki – rower od DITTA – SERIA Edmund Pietrzak
3. Józef Kowalczyk – rower od DITTA – SERIA Edmund Pietrzak
4. Gustaw Sołtysiak – rower od DITTA – SERIA Edmund Pietrzak
5. Igor Pietrzak – rower od DITTA – SERIA Edmund Pietrzak
6. Wojciech Skoczek – rower od Clevro Robert Klemba
7. Grzegorz Sobiesiak – rower od ZUST Kazimierz i Przemysław Stefańscy
8. Sławomir Perka – rower od Burmistrza
9. Rafał Segrecki – rower od Przewodniczącego Rady
10. Jacek Kobierski – rower od Drewbud Kazimierz Budek
11. Leszek Jarosiński – rower od Raw-Medica
12. Jadwiga Klepacka– rower od AQUARIUM CENTRUM FIT RAWA
13. Zuzia Kielich – rower od Salon Rowerowy TEAM
14. Łukasz Kielan – rower od Food Service
15. Tomasz Damięcki – rower od Food Service
16. Michał Przyborek – rower od eMka Meble

Redakcja

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ONR!

Fajne chłopaki!!!

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.