KMP Skierniewice

19-latek usłyszał 15 zarzutów

19-latek usłyszał 15 zarzutów
KMP Skierniewice

Policjanci ze Skierniewic zatrzymali 19-latka, któremu przedstawili 15 zarzutów dotyczących między innymi kradzieży, włamań i uszkodzenia mienia.

Policjanci połączyli kilka spraw dotyczących włamań, kradzieży i uszkodzenia mienia, które miały miejsce pod koniec maja i na początku czerwca. 19-latek został zatrzymany i doprowadzony do skierniewickiej komendy, następnie usłyszał 15 zarzutów dotyczących m.in. kradzieży dokumentów i sprzętów z niezamkniętych aut w Skierniewicach, Ludwikowie, Rzymcu, uszkodzenia powłoki lakierniczej samochodu w Skierniewicach przy ul. Kilińskiego, włamań do pomieszczeń gospodarczych, piwnic głównie przy ul. Trzcińskiej, Budowlanej i Rawskiej w Skierniewicach.
Dotychczasowe ustalenia wskazują, że część skradzionych rzeczy takich jak rowery i elektronarzędzia, mężczyzna mógł odsprzedać nieznanym osobom, a część rozłożyć i wyprzedać w częściach. Dla zabezpieczenia prawidłowego toku dalszego postępowania karnego 19-latek postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Skierniewicach został poddany pod dozór policji.

KMP Skierniewice

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.