21-latek ukradł gry do konsoli w Skierniewicach

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

21-latek ukradł gry do konsoli w Skierniewicach

Magdalena Grajnert

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka z Żyrardowa, który w jednym z marketów na terenie Skierniewic skradł gry do konsoli PS4 oraz głośniki.

W piątek, 17 lutego przed godziną 20.00 dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednego z marketów w Skierniewicach doszło do kradzieży gier multimedialnych.
Dyżurny kierując na miejsce patrol, przekazał rysopis sprawcy oraz informację o kierunku, w jakim się oddalił. Zebrane informacje o wyglądzie mężczyzny wskazywały na 21-letniego mieszkańca Żyrardowa, który był dobrze znany środowisku policyjnemu z wcześniejszych konfliktów z prawem.
Kryminalni zauważyli podejrzewanego na ulicy Pomologicznej w Skierniewicach i doprowadzili go do komendy. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli bezprzewodowy głośnik, który sprawca po kradzieży ukrył w zaroślach.
Młody mężczyzna przyznał się do kradzieży gier multimedialnych, które zdążył sprzedać. Wartość skradzionych przedmiotów łącznie oszacowano na ponad 600 złotych.
Teraz mieszkaniec Żyrardowa odpowie za przestępstwo, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Magdalena Grajnert

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.