29 letni mieszkaniec gminy Maków został uratowany przed samobójstwem

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

29 letni mieszkaniec gminy Maków został uratowany przed samobójstwem

Magdalena Grajnert

Dzięki szybkiej interwencji skierniewickich policjantów został uratowany mężczyzna, który chciał targnąć się na swoje życie. Do zdarzenia doszło w gminie Maków.

We wtorek, 17 stycznia o godz. 19.20 dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że młody mężczyzna chce się powiesić.

Dyżurny początkowo nie posiadał informacji, gdzie przebywał potencjalny samobójca. Skontaktował się z nim telefonicznie.
Zdenerwowany mężczyzna powtarzał dyżurnemu, że chce z sobą skończyć bo życie nie ma sensu, wskazał również że jest w miejscowości w gminie Maków.

Oficer dyżurny skojarzył zebrane informacje z wcześniejszą interwencją, która dotyczyła nieporozumień rodzinnych w tym rejonie i mogła mieć związek ze zgłoszeniem. Natychmiast skierował tam patrole.

Na miejscu policjanci zauważyli stojącego mężczyznę. Szybko ruszyli w jego stronę, widzieli jak desperat upada na ziemię. Natychmiast okryli go kurtką, sprawdzili podstawowe funkcje życiowe i ocucili. Wezwali także pogotowie ratunkowe.

Po odzyskaniu przytomności 29-letni mieszkaniec gminy Maków dalej powtarzał policjantom, że targnie się na swoje życie z powodów osobistych. Mężczyzna został przekazany pod specjalistyczną opiekę lekarską.

Magdalena Grajnert

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.