7 medali dla Skierniewiczan w Sportowym Ratownictwie Wodnym

Czytaj dalej
Redakcja

7 medali dla Skierniewiczan w Sportowym Ratownictwie Wodnym

Redakcja

Pierwsze starty po wakacjach zaliczyli Nasi ratownicy trenujący Sportowe Ratownictwo Wodne. 13-osobowa Kadra WOPR Skierniewice świetnie się zaprezentowała w Kędzierzynie-Koźlu w dniu 13 października.

Zwycięstwo w kategorii młodzik – kobiet zdobyła Anna Bibik. Młoda i utalentowana zawodniczka, która świetnie sobie radzi z manekinem i płetwach. Wejście do czołówki było możliwe dzięki zwycięstwu w 4 konkurencjach indywidualnych.
Drugim medalistą był Janek Żytyński, który mimo mocnej konkurencji świetnie sobie poradził i zdobył srebrny medal w konkurencji 100m ratowanie manekina w płetwach z czasem 00:58,94.
Dwa medale w konkurencjach indywidualnych zdobył również Wiktor Zalewski (kat. Młodzik) tj. srebro w konkurencji 100m ratowanie z pasem i brąz w 100m ratowanie manekina w płetwach.
Cała drużyna zasługuje na ogromne brawa za walkę i zaangażowanie. Dla Skierniewic liczy się drużyna i można było to zauważyć. Młodzież wspiera się nawzajem w chwilach trudnych i to wyróżnia drużynę ze Skierniewic. Najważniejsza jest sportowa rywalizacja i chęć niesienia pomocy. To główne założenia Miniszkoły Ratownictwa Wodnego, która propaguje zasadę z „Nami bezpiecznie”. III rudne Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym uważamy za udaną i liczymy na więcej podczas kolejnych wyjazdów, w których młodzież chętnie uczestniczy podnosząc swoje umiejętności ratownicze.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.