Akademia Twórczości po raz siódmy promuje skierniewickich kolekcjonerów

Czytaj dalej
Redakcja

Akademia Twórczości po raz siódmy promuje skierniewickich kolekcjonerów

Redakcja

Skierniewicki Klub Kolekcjonera zapoczątkował w 2013 roku prezentacje swoich pasji i swoich kolekcji. Wystawy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko zrzeszonych kolekcjonerów ale i mieszkańców Skierniewic, którzy w następnych latach także pochwalili się swoimi zbiorami i swoimi zainteresowaniami kolekcjonerskimi.

Akademia Twórczości przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza ponownie osoby, które zechciałyby zaprezentować swoje zbiory skierniewiczanom, do udziału w kolejnej wystawie. Otwarcie wystawy zatytułowanej „Nasze kolekcje 7” planowane jest w lutym 2019 roku. W ubiegłych latach prezentowaliśmy m.in.: płyty winylowe, bilety wstępu, przypinki, krawaty, porcelanę i fajans, dawne odważniki, stare motocykle, modele samolotów, dewocjonalia, zabawki, przedwojenne pocztówki, łabędzie, rzeźby, dinozaury, anioły, słonie, odważniki, pamiątki z PRL, dawne aparaty fotograficzne, kapsle piwne kufle, łyżeczki do cukru, opakowania po czekoladach i inne przedmioty kolekcjonerskie. Każdy z zainteresowanych otrzyma do prezentacji szklaną gablotę lub przestrzeń wystawienniczą na ścianie. Zachęcamy wszystkich do udziału w wystawie.

Bardzo prosimy o zgłoszenia udziału i określenie tematyki ekspozycji do dnia 15 stycznia 2019 roku pod numer telefonu 46-833-70-93 lub drogą e-mailową na adres: aneta.kapelusz@cekis.pl wraz z podaniem kontaktu i kolekcji.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.