Będzie klasa sportowa w rawskiej szkole

Czytaj dalej
Fot. Roman Bednarek
Roman Bednarek

Będzie klasa sportowa w rawskiej szkole

Roman Bednarek

Łódzki Widzew będzie współpracował z burmistrzem Rawy i klubem Mazovia.

Burmistrz Dariusz Misztal podpisał list intencyjny o współpracy pomiędzy RTS Widzew a urzędem miasta i klubem Mazovia.

Łódzki klub reprezentował jego prezes Przemysław Klementowski, zaś Mazovię - prezes Marcin Mańkowski.

Do podpisania listu doszło między innymi z inicjatywy radnego powiatu rawskiego Adriana Galacha.

- Współpraca między Widzewem, urzędem miasta i Mazovią będzie oznaczać rozwijanie umiejętności sportowych rawskich dzieci i młodzieży oraz promocję sportowego trybu życia pod patronatem dwóch profesjonalnych klubów - podkreślił radny, obecny podczas podpisywania dokumentu.

Podpisanie listu intencyjnego stwarza między innymi możliwość nieodpłatnego uczestnictwa dzieci z Rawy w meczach Widzewa, organizowania spotkań z piłkarzami tego klubu. Przynajmniej raz w roku ma być organizowany pokazowy mecz między Widzewem i Mazovią. Poza tym w jednej z rawskich szkół ma być utworzona klasa sportowa, działająca pod patronatem Widzewa i Mazovii. To w niej mają w przyszłości wyrastać piłkarskie gwiazdy rawskiego klubu.

Roman Bednarek

dziennikarz

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.