Natalia Zwolińska

Chłopiec poważnie ranny w wypadku. Jechał rowerem

Tragiczny wypadek w Makowie. 12-letni rowerzysta, z poważnymi obrażeniami trafił do łódzkiego szpitala Fot. Natalia Zwolińska Tragiczny wypadek w Makowie. 12-letni rowerzysta, z poważnymi obrażeniami trafił do łódzkiego szpitala
Natalia Zwolińska

W piątek, 4 czerwca, około godziny 15. doszło do groźnego wypadku w Makowie. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał 12-letni rowerzysta ze Skierniewic. Z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali.

Trasa prowadząca ze Skierniewic przez Krężce do Makowa to szeroka droga z wyznaczonym pasem dla rowerzystów. Droga ta nie jest bardzo ruchliwa, dlatego często wybierają ją rowerzyści. Niestety, w piątek (4 czerwca), doszło tam jednak to groźnego wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, zarówno rowerzysta, jak i kierujący pojazdem marki renault clio jechali od strony miejscowości Krężce w kierunku Makowa. Z niewiadomych przyczyn 12-latek znalazł się na pasie drogowym, gdzie doszło do zderzenia. Chłopiec odniósł liczne obrażenia, głównie kończyn oraz głowy.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.