Co? Gdzie? Kiedy? [KALENDARZ IMPREZ]

Czytaj dalej
Marta Denisiuk

Co? Gdzie? Kiedy? [KALENDARZ IMPREZ]

Marta Denisiuk

Wydarzenia kulturalne w naszym regionie.

SKIERNIEWICE

Koncert fortepianowy.
W piątek, 11 września o godz. 18 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Fryderyka Chopina przy ul. Prymasowskiej w Skierniewicach, w ramach cyklu "Pałacowe Spotkania z Muzyką” odbędzie się koncert pt. "Wieczór z Chopinem". Podczas koncertu wystąpi Adam Goździewski – uczestnik XVII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie, absolwent skierniewickiej szkoły. Wstęp wolny.

Stanisław Rybicki i szpital na wystawie.
W czwartek, 17 września o godz. 18 w Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości przy ul. Piłsudskiego odbędzie się wernisaż wystawy "Dr Stanisław Rybicki i jego szpital".

ŁOWICZ

Otwarcie wystawy „Tropem skierniewickich kolekcji”.
Muzeum w Łowiczu, Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach oraz Skierniewicki Klub Kolekcjonera zapraszają na obchody Europejskich Dni Dziedzictwa. Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczny i edukacyjny ustanowiony w 1991 roku. Głównym celem EDD jest promowanie regionalnego dziedzictwa kulturowego oraz przypominanie o wspólnych korzeniach kultury europejskiej. Nawiązując do tegorocznego hasła EDD „Utracone dziedzictwo” Muzeum we współpracy z Regionalną Akademią Twórczej Przedsiębiorczości oraz Skierniewickim Klubem Kolekcjonera pragnie zwrócić uwagę na rolę kolekcjonerów w procesie ratowania pamiątek przeszłości, na ich działalność wystawienniczą i propagatorską.

RAWA MAZOWIECKA

Festyn dla przedszkolaków.
W najbliższą niedzielę władze miasta zapraszają najmłodszych mieszkańców Rawy na festyn "Witaj przedszkolaku". Impreza odbędzie się w godz. 14-18 na terenie Centrum Kupieckiego Rawiak przy ul. Reymonta.

Organizatorzy zapewniają dzieciakom mnóstwo atrakcji - będą między innymi zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, pokazy klaunów, malowanie twarzy itp. Przygotowano także dla przedszkolaków spektakl "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Nie zabraknie występów artystycznych młodych rawian. Wszystkie atrakcje są bezpłatne

BIAŁA RAWSKA

Zajęcia Tańca Nowoczesnego.
Od 15 września MGOK zaprasza w każdy wtorek na zajęcia tańca nowoczesnego - dla dzieci do lat 9 w godz. 16.30-17.30, dla dzieci powyżej 9 lat w godz. 17.30-18.30.

Marta Denisiuk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.