Co? Gdzie? Kiedy?

Czytaj dalej
Marta Denisiuk

Co? Gdzie? Kiedy?

Marta Denisiuk

Wydarzenia kulturalne w naszym regionie.

Skierniewice

Wystawa w BWA.
W piątek, 25 września o godz. 18 w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Reymonta odbędzie się wernisaż wystawy "Tadeusz Chyła - liryczny kolorysta". Wystawę będzie można oglądać do 10 października. DENI

„Karski i władcy ludzkości” w DKF.
We wtorek, 22 września o godz. 19.30 Dyskusyjny Klub Filmowy „Eroica” zaprasza na projekcję filmu „Karski i władcy ludzkości” w reżyserii Sławomira Grünberga. Projekcja filmu odbędzie się na dużej sali w kinoteatrze Polonez. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem.Seans jest bezpłatny dla nauczycieli oraz uczniów w ramach promocji Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej. Dla pozostałych bilet 12 zł na 2 osoby.

Łowicz

Muzyczny plac zabaw w ŁOK.
W niedzielę, 20 września o godz. 12 na dziedzińcu ŁOK w ramach cyklu koncertów "Muzyczny plac zabaw" wystąpi Orkiestra Sonus. Wstęp wyceniono na 5 zł za pierwsze i drugie dziecko. Rodziny, które przyjdą z więcej niż dwójką pociech za pozostałe nie płacą. Dorośli wchodzą na koncert bezpłatnie.

Rawa Mazowiecka

Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
MDK zaprasza w każdy czwartek na warsztaty ceramiczne. Dla dzieci rozpoczynają się one o godz. 16, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.

Marta Denisiuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.