Marta Denisiuk

Co? Gdzie? Kiedy?

Co? Gdzie? Kiedy?
Marta Denisiuk

Wydarzenia kulturalne w naszym regionie.

Skierniewice

Gordon Haskell z koncertem.
W sobotę, 26 września o godz. 19 w kinoteatrze Polonez odbędzie się koncert Gordona Haskella, angielskiego muzyka i kompozytora. Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie kina.

Street owners czyli pokazy kaskaderskie.
W piątek (25 września) na stadionie miejskim przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach odbędzie się kaskaderski pokaz "Demolka. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18. Bilety będzie można zakupić godzinę przed rozpoczęciem pokazu w kasach na stadionie.

Skierniewickie Klasyki żegnają sezon.
Grupa Skierniewickie Klasyki, skupiająca pasjonatów starych wehikułów, czyli pojazdów „z duszą”, organizuje zlot, który pożegna sezon 2015. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę (27 września) o godz. 12 na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach przy ul. Batorego.

Łowicz

Anita Lipnicka w ŁOK.
W sobotę, 26 września o godz. 19 w sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpi Anita Lipnicka z zespołem. Wstęp wyceniono na 50 zł. W sprzedaży zostało zaledwie kilka biletów.

Rawa Mazowiecka

Dni muzyki klasycznej.
MDK zaprasza 26 września o godz. 19 na koncert „Bal w operze”. Natomiast 27 września w kościele pw. NPNMP o godz. 19 wystąpi Ukraińskie Trio Akordeonowe. Koncerty odbędą się w ramach Rawskich Dni Muzyki Klasycznej.

Marta Denisiuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.