Czadowi Truskawkowi. Spektakl "Lampa Alladyna" [GALERIA]

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Czadowi Truskawkowi. Spektakl "Lampa Alladyna" [GALERIA]

Magdalena Grajnert

W piątek 29 maja odbyła się premiera nowego spektaklu teatru Truskawkowi Rodzice. Tym razem aktorzy zaprezentowali publiczności widowisko pod nazwą Lampa Alladyna.

Aktorzy zagrali brawurowo i rozbawili nie tylko młodszą część widowni. Wciągająca akcja, zabawne dialogi, znane i lubiane piosenki - do tego "truskawkowi" przyzwyczaili swoich widzów. Nie sposób nie docenić scenografii oraz bajecznie kolorowych strojów wykonanych z dbałością o każdy szczegół.

Podczas spektaklu wiernych fanów twórczości "truskawkowych"
zaskoczyła część wokalna przedstawienia. Alladyn (w tej roli Maciej Białek) i Dżin (Daniel Bartkowski ) śpiewali na żywo piosenki. Maciek, kiedyś członek skierniewickiej grupy Wiercipięty, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. W duecie z Danielem tworzą energetyczną i pełną humoru parę, która bawi do łez.

Dobrze znana baśń o Alladynie i jego lampie została odświeżona i świetnie opowiedziana. Reżyser Aneta Maszewska-Szymczak przeczytała sześć wersji tej baśni i wybrała te elementy, na podstawie których stworzyła scenariusz.

Kolejna okazja do obejrzenia przedstawienia już 28 czerwca w Skierniewicach.
Truskawkowi zapewniają, że spektakl ulegnie pewnym modyfikacjom i będzie bardziej interaktywny. Tym bardziej warto go zobaczyć.

Zespół zastanawia się nad zakupem sprzętu nagłośnieniowego. Chcą inwestować w rozwój i prezentować spektakle na coraz wyższym poziomie

Magdalena Grajnert

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.