Małgorzata Mrozowska

Człowiek Roku 2018. Sprawdź, kto zasługuje na ten tytuł

Laureatami ubiegłorocznej edycji plebiscytu zostali w Skierniewicach w poszczególnych kategoriach (od lewej): Jolanta Juraś (1.111 głosów), Krzysztof Fot. archiwum Mikołaj Sumiński Laureatami ubiegłorocznej edycji plebiscytu zostali w Skierniewicach w poszczególnych kategoriach (od lewej):

Jolanta Juraś (1.111 głosów), Krzysztof Jażdżyk (1.233 głosy), Elżbieta Rusiecka-Kucharska (709 głosów)

oraz Dominika Dawidowicz (692 głosy)
Małgorzata Mrozowska

Rozpoczynamy tegoroczną edycję akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły CZŁOWIEKA ROKU 2018. Akcja jest prowadzona wspólnie przez „Dziennik Łódzki” i „Express Ilustrowany”. Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.

Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa będą oddawać swoje głosy wielkim plebiscycie Człowiek Roku wybierając osoby, które w minionym roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Podobnie jak w poprzednim roku głosowanie będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Małgorzata Mrozowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.