Cztery osoby zatrzymane za zniszczenie audi A5 w Rawie Mazowieckiej

Czytaj dalej
Fot. KPP w Rawie Mazowieckiej
Katarzyna Michałowska

Cztery osoby zatrzymane za zniszczenie audi A5 w Rawie Mazowieckiej

Katarzyna Michałowska

Trzej mężczyźni i kobieta zostali zatrzymani za zniszczenie audi A5. Wybili szybę, uszkodzili dach i karoserię. Właściciel poniósł straty w wysokości 30 tys. złotych.

6 czerwca około północy dyżurny rawskiej policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzonym samochodzie na ulicy Warszawskiej. Samochód został zniszczony przez cztery osoby, które kręciły się w pobliżu.
– Zaraz po ustaleniu rysopisów sprawców, podszedł do policjantów mężczyzna, który prosił o interwencję w jednym z pobliskich mieszkań, skąd dochodziły głośne krzyki i muzyka – informuje rzecznik rawskiej policji. – Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali grupkę czterech osób, które odpowiadały rysopisowi poszukiwanych. Trzech mężczyzn w wieku od 27 do 31 lat oraz kobieta w wieku 26 lat to mieszkańcy powiatu rawskiego i tomaszowskiego. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. W trakcie interwencji okazało się, że jeden z mężczyzn, 27-latek, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Sprawcy usłyszeli zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.