Czwarty kandydat na burmistrza Rawy Mazowieckiej

Czytaj dalej
Fot. Anna Popłońska
Anna Popłońska

Czwarty kandydat na burmistrza Rawy Mazowieckiej

Anna Popłońska

Powiększa się grono chętnych, którzy będą walczyć o urząd burmistrza Rawy Mazowieckiej. Gospodarzem miasta od 12 lat jest Eugeniusz Góraj. W listopadowych wyborach będzie ubiegać się o kolejną kadencję. Jego kontrkandydatami są: Dariusz Misztal (przewodniczący rawskich struktur PiS w powiecie rawskim), Wojciech Kubicki (nauczyciel, działacz sportowy) oraz Adam Iwaszkiewicz (prezes Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej).

Wybory samorządowe w Rawie Mazowieckiej zapowiadają się coraz ciekawiej. Przybywa kandydatów chętnych do pełnienia urzędu burmistrza Rawy Mazowieckiej. W poprzednich wyborach jedynym kandydatem był Eugeniusz Góraj. Teraz ma już trzech rywali. Konkurencja rośnie. Osoby, które chcą powalczyć o fotel włodarza miasta, muszą się zarejestrować do 17 października.

Póki co, czterech kandydatów oficjalnie potwierdziło, że powalczą o fotel gospodarza Rawy Mazowieckiej.

Eugeniusz Góraj, burmistrz Rawy Mazowieckiej od trzech kadencji. Ma 66 lat. Jest żonaty. Reprezentuje komitet Gospodarność-Skuteczność.

Dariusz Misztal, przewodniczący PiS w powiecie rawskim. Ma 47 lat. Inżynier, przedsiębiorca, działacza społeczny i katolicki. Żonaty, ma dwie córki.

Wojciech Kubicki (46 l.) reprezentuje komitet Rawskiej Inicjatywy Samorządowej. Jest nauczycielem w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. M. Skłodowskiej-Curie oraz działaczem sportowym.

Adam Iwaszkiewicz, od 18 lat jest prezesem Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rawie Mazowieckiej. Ma65 lat. Żonaty, ma 2 córki. Startuje z komitetu Rawska Spółdzielczość i Bankowość.

Anna Popłońska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.