Dachowanie auta na drodze ekspresowej S 8 w miejscowości Chrzczonowice [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Józef Stańczak
Józef Stańczak

Dachowanie auta na drodze ekspresowej S 8 w miejscowości Chrzczonowice [ZDJĘCIA]

Józef Stańczak

Do zdarzenia doszło w dniu 14.08.2018 około godziny 14.00 na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Chrzczonowice, pas w kierunku Warszawy.

Z rozpoznania wynikało, że kierująca samochodem osobowym peugeot 207 44-letnia kobieta jadąc pasem w kierunku Warszawy nie zachowała należytej ostrożności, uderzyła w barierę energochłonną rozdzielającą pasy jezdni, zjechała na prawą stronę jezdni, wjechała do rowu doprowadzając do dachowania auta. Przed przybyciem służb ratowniczych osoby poszkodowane (kierująca pojazdem kobieta i jej 11-letni syn) opuściły uszkodzony pojazd o własnych siłach. Pomocy medycznej poszkodowanym udzieliły 2 zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Po przeprowadzonych badaniach kierująca peugeotem kobieta i jej 11-letni syn zostali odwiezieni do szpitala w Skierniewicach. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję, uszkodzony pojazd postawiono na koła, uprzątnięto pas drogi z elementów powypadkowych. W działaniach udział wzięły 2 zastępy strażaków PSP w Skierniewicach, 2 zastępy strażaków PSP z Rawy mazowieckiej i zastęp OSP KSRG z Woli Pękoszewskiej.

Józef Stańczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.