Dachowanie auta we Franciszkanach w gminie Nowy Kawęczyn

Czytaj dalej
bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Dachowanie auta we Franciszkanach w gminie Nowy Kawęczyn

bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Do zdarzenia doszło w dniu 26.12.2017 około godziny 15.00 na drodze wojewódzkiej 707 na wysokości miejscowości Franciszkany gm. Nowy Kawęczyn.

Z rozpoznania wynikało, że kierujący samochodem osobowym seat leon nie zachował należytej ostrożności, zjechał na pobocze jezdni doprowadzając do dachowania pojazdu. Po wypadku pojazd zatrzymał się w rowie w pozycji na dachu. Poszkodowany podróżował sam, był przytomny, opuścił pojazd o własnych siłach, doznał niewielkiej rany głowy.

Ratownicy PSP Skierniewice zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Po przybyciu na miejsce zespołu PRM i przeprowadzonych badaniach poszkodowany został odwieziony do szpitala w Skierniewicach. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję uszkodzony pojazd postawiono na koła, odłączono akumulator i usunięto z jezdni elementy rozbitego pojazdu.

W trakcie działań ratowniczych ruch w miejscu wypadku odbywał się jednym pasem jezdni. W działaniach ratowniczych uczestniczyli również strażacy OSP KSRG z Nowego Kawęczyna.

bryg. Józef Stańczak - dowódca JRG KM PSP Skierniewice

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.