Redakcja

Dlaczego mam płacić za Tygodnik ITS+ ?

Redakcja

Dlaczego płacić za treści w sieci? To pytanie zadaje sobie coraz więcej internautów. Od początku rozwoju internetu jego użytkownicy korzystali z mediów nie ponosząc żadnych opłat i jakoś internet się kręcił. Ważne słowo: JAKOŚ. A nam chodzi o JAKOŚĆ, a jakość ma wartość.

Chcemy, żeby ten serwis był inny niż te, które znacie. Aby zawierał treści wzbogacone materiałami multimedialnymi (filmy, galerie zdjęć, infografiki, interaktywne wykresy i mapy).

Chcemy, aby ten serwis był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników. Rezygnujemy tu z inwazyjnych, uciążliwych reklam, które tak Was irytują.

Naszą ambicją jest prowadzenie serwisu zawierającego wyłącznie dobre jakościowo materiały dziennikarskie.
Dostęp do nich będzie płatny, bo reportaży, publicystyki, wywiadów, dłużej bez opłat rozdawać się w internecie nie da. Bo nasze wydawnictwo nie jest zainteresowane produkcją śmieciowych, bezwartościowych tekstów, które masowo zalewają internet.

Wiarygodność, rzetelność i jakość informacji lokalnej i regionalnej, zawsze były dla nas nadrzędnymi wartościami. Pogłębione teksty, dociekliwość - to wszystko powoduje, że dowiadujemy się prawdy o naszym świecie, a życie naszych lokalnych i regionalnych społeczności jest lepsze.

Wszystko to wymaga dużych nakładów pracy i pieniędzy. Ale mamy nadzieję, że przygotowane programy płatności będą dla Was do zaakceptowania. Zostały oszacowane na poziomie przeciętnej ceny wydań papierowych.

Redakcja ITS

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.