Dobry mecz w wykonaniu Unii Skierniewice i wielka skuteczność Piasta w dogrywce [ZDJĘCIA, FILM]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

Dobry mecz w wykonaniu Unii Skierniewice i wielka skuteczność Piasta w dogrywce [ZDJĘCIA, FILM]

Katarzyna Michałowska

26 września w Skierniewicach odbył się mecz pomiędzy Unią Skierniewice a Piastem Gliwice. Skierniewiczanie przegrali 1:5. Była to 1/32 Totolotka Pucharu Polski.

Skład Unii: Smyłek, Czarnecki, Przybycień, Szyc, Górski, Bojańczyk, Przezak, Wrzesiński, Pieńkowski, Gutkowski, Parobczyk.

Skład Piasta: Szmatuła, Jodłowiec, Pietrowski, Jagiełło, Holubek, Sokołowski, Huk, Rymaniak, Borkala, Tuszynski, Alexandre Mendes Alves.

Pierwsza bramka padła w 3 minucie. Po nieporozumieniu w polu karnym Alexandre Mendes Alves z Piasta został autorem pierwszego gola. Na pierwszą przerwę Unia schodziła pokonana, ale nie duchem. W drugiej połowie grali nadal z dużym wigorem. Na szacunek zasłużył przede wszystkim barmkarz Unii. W 50 minucie było bardzo blisko strzelenia pierwszej bramki. Strzał Michała Wrzesińskiego został zablokowany przez Jakuba Szmatułę.

Pierwsza zasłużona bramka dla Unii padła w 65 minucie. Adam Przezak doprowadził do remisu. Mimo dalszych satrań obu drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu i sędzia ogłosił dogrywkę.

Kolejne bramki dla Piasta padły w 98 i 105 minucie. Jeden z piłkarzy Piasta został faulowny w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę, którą Gerard Badia zamienił na bramkę. W 114 minucie padła kolejna bramka dla Piasta.

Wynik meczu: 5:1

Więcej o meczu w następnym numerze tygodnika ITS (4.10.2019).

Więcej zdjęć z meczu na skierniewice.naszemiasto.plskierniewice.naszemiasto.plskierniewice.naszemiasto.pl

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.