Doskonalili się w ratownictwie

Czytaj dalej
Fot. Józef Stańczak, KM PSP Skierniewice
Józef Stańczak, KM PSP Skierniewice

Doskonalili się w ratownictwie

Józef Stańczak, KM PSP Skierniewice

Dzięki uprzejmości kierownictwa stacji demontażu pojazdów strażacy ze skierniewickiej PSP mieli możliwość przećwiczyć w warunkach zbliżonych do rzeczywistych techniki ratownictwa drogowego.

Ćwiczenia doskonalące ze sprzętem ratowniczym odbyły się w poniedziałek (11.12) na terenie firmy STAL-CAR przy ul. Wojska Polskiego w Skierniewicach. Dzięki uprzejmości dyrektora stacji demontażu STAL-CAR strażacy PSP Skierniewice mieli możliwość przećwiczyć w warunkach zbliżonych do rzeczywistych techniki ratownicze z wykorzystaniem hydraulicznych urządzeń ratowniczych. Działania strażaków obserwowali studenci wydziału ochrony środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, którzy na terenie zakładu poznają zasady recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.
Strażacy PSP korzystają z uprzejmości kierownictwa firmy STAL-CAR również w ramach organizacji zajęć szkolenia strażaków ratowników OSP z terenu powiatu skierniewickiego, którzy na terenie stacji odbywają ćwiczenia z obsługi ratowniczych zestawów hydraulicznych.

Józef Stańczak, KM PSP Skierniewice

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.