Drugie miejsce w plebiscycie i 272 głosy zdobyła Karina Dyśko, nauczycielka muzyki i rytmiki

Czytaj dalej
Fot. archiwum prywatne
Agnieszka Kubik

Drugie miejsce w plebiscycie i 272 głosy zdobyła Karina Dyśko, nauczycielka muzyki i rytmiki

Agnieszka Kubik

Drugie miejsce w plebiscycie i 272 głosy (o jeden mniej od laureatki pierwszego miejsca!) zdobyła Karina Dyśko, nauczycielka muzyki i rytmiki w Przedszkolu Małych Odkrywców.

Karina Dyśko: Pracuję w obu placówkach Przedszkola Małych Odkrywców, czyli na ulicy Nowobielańskiej oraz na Piłsudskiego. Odpowiadam za edukację muzyczną dzieci, a wszystko, co robię, ustalam z wychowawcami grup. Byłam zdziwiona, że ktoś mnie zgłosił, bo pracuję zaledwie od trzech lat, ale było to bardzo, bardzo miłe!

Ciągle zaglądałam na serwis i dziwiłam się, że w ogóle ktoś na mnie głosuje, bo tyle pań przedszkolanek miało większy staż i doświadczenie.

Wsparcie mojej rodziny oraz rodziców grup dzieci, z którymi pracuję było ogromne, za co bardzo dziękuję! Plebiscytu nie wygrałam, ale na pewno wygrałam ze swoimi lękami, czy nadaję się do tego zawodu. Teraz mam jeszcze więcej energii do pracy, a generalnie o jej brak nie można mnie posądzać (śmiech).

Moją największą pasją jest muzyka. Ukończyłam szkołę muzyczną drugiego stopnia w klasie trąbki, obecnie studiuję pedagogikę.

Muzycznie bardzo się realizuję, głównie w swoim własnym zespole Forte, gdzie śpiewam i gram wspólnie z pianistą Arkadiuszem Mirowskim, gitarzystą Bogusławem Gołębiewskim, basistą Norbertem Brucem, perkusistą Pawłem Kowarą i saksofonistą Tomaszem Lulkiem.

Od poniedziałku do piątku jestem „panią nauczycielką”, ale w weekendy spełniam się jako szalona wokalistka (śmiech). Czasu wolnego w zasadzie nie mam, ale kocham to, co robię!
A.Kubik

Agnieszka Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.