Rafał Klepczarek

Dwie kolizje i wypadek w Łowickiem

Dwie kolizje i wypadek w Łowickiem Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Niebezpiecznie było na drogach powiatu łowickiego. W ostatnich dniach doszło tam do dwóch kolizji i jednego wypadku.

Nagroźniej było w Bełchowie (gm. Nieborów). 32-latka z powiatu piotrkowskiego podróżowała tam karajową siedemdziesiątką w kierunku Łowicza. W Bełchowie podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w jej auto uderzyły dwa jadące z przeciwka motocykle. Jednośladem marki BMW kierował 27-latek z powiatu nowodworskiego, a suzuki jego o rok młodszy kolega.
- Kierujący BMW został przewieziony do szpitala w Skierniewicach – informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. – Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi.
W Nieborowie natomiast 19-letni kierowca BMW podczas wyprzedzania hondy civic doprowadził do zderzenia z tym pojazem. Mieszkaniec powiatu łowickiego był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.
Groźnie było także w podłowiskim Goleńsku. 21-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, jadąc nissanem micra, podczas wyprzedzania potrąciła rowerzystkę. 82-letnia kobieta trafiła do szpitala. Tam okazało się, że mieszkance powiatu łowickiego nie stało się nic poważnego i została zwolniona do domu.
- Kierująca nissanem została ukarana mandatem za spowodowanie kolizji drogowej – dodaje przedstawicielka KPP wŁowiczu.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.