Dwie nastolatki z powiatu łowickiego ucierpiały w wypadkach samochodowych

Czytaj dalej
Fot. Alarmowy Łowicz
Rafał Klepczarek

Dwie nastolatki z powiatu łowickiego ucierpiały w wypadkach samochodowych

Rafał Klepczarek

Policja ustala przyczyny wypadków, w których ranne zostały dwie nastolatki z powiatu łowickiego.

Do pierwszego z nich doszło 19 grudnia w Gzince (gm. Łyszkowice). Na drodze wojewódzkiej nr 704 zderzyły się tam dwa samochody.

Z policyjnego raportu wynika, że toyota avensis i saab jechały od strony Łyszkowic. Pierwszym autem kierował 40-latek z powiatu żyrardowskiego, a drugim 29-latek z powiatu łowickiego.

Na wysokości Gzinki kierowca toyoty rozpoczął manewr skrętu w lewo w kierunku Reczyc. W tym momencie uderzył w niego wyprzedzający go saab. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala w Łowiczu trafiła 16-letnia pasażerka saaba. Po przebadaniu okazało się, że mieszkanka powiatu łowickiego wymaga dalszej hospitalizacji.

Inna nastolatka z powiatu łowickiego została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło dwa dni później w Krępie (gm. Domaniewice) na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 14 z popularną „Chruślanką”.

Na skutek zderzenia audi A3 z toyotą yaris do szpitali w Łodzi i Łowiczu trafiły aż cztery osoby. Na szczęście trzy z nich nie wymagały hospitalizacji.

Audi podróżowało troje mieszkańców województwa dolnośląskiego. Samochodem jadącym powiatową drogą od Bielaw kierował 19-latek. Mężczyzna wiózł 19-letnią kobietę oraz 20-letniego mężczyznę. Do szpitala odwieziono dwoje ostatnich.

Toyota yaris jechała DK nr 14 od strony Łowicza, czyli drogą z pierwszeństwem przejazdu. Kierowała nią 20-latka z powiatu łowickiego. Podróżowała z nią 16-letnia dziewczyna. Obie mieszkanki powiatu łowickiego zostały przewiezione do szpitala.

Młodsza z nich trafiła do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie pozostała na dalsze leczenie.

Z powodu wypadku na DK 14 ruch samochodowy przez kilka godzin odbywał się wahadłowo

Uczestnicy wypadków byli trzeźwi.

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.