Edukacyjna gala w Muzeum w Łowiczu (Zdjęcia)

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Edukacyjna gala w Muzeum w Łowiczu (Zdjęcia)

Rafał Klepczarek

Władze miasta i powiatu łowickiego ustaliły wysokość nagród finansowych, które zostaną wręczone pracownikom szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jako pierwszy, w sobotę, 10 października, świętował powiat.

Zarząd Powiatu Łowickiego w sali barokowej muzeum finansowo docenił pracę ośmiu dyrektorów placówek oświatowych oraz osiemnastu nauczycieli i pracowników socjalnych. Ci ostatni otrzymali od 800 zł do 1 tys. zł. Wyjątkiem był Marek Lesiak, kierownik gospodarstwa pomocniczego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Z okazji edukacyjnego święta otrzymał 1,5 tys. zł. Natomiast po 800 zł trafiło na konta pracowników szkolnej administracji i obsługi: Krystyny Piaseckiej z I LO, Tadeusza Tokarskiego z II LO, Liliany Nowak z ZSP nr 1, Wojciecha Domińczaka z ZSP nr 3, Grażyny Orzechowskiej z ZSP nr 4, Celiny Kostrzębskiej ze szkoły specjalnej, Aleksandry Łasicy z MOS w Kiernozi oraz Leokadii Gajdy z PP-P w Łowiczu.

Powiatowe nagrody trafiły do nauczycieli: Beaty Bończak z I LO, Anny Żaczek z II LO, Małgorzaty Bolimowskiej z ZSP nr 1, Marii Tataj z ZSP nr 2, Małgorzaty Antosik z ZSP nr 3, Krystyny Ceglińskiej z ZSP nr 4, Jolanty Maciejak ze szkoły specjalnej, Agnieszki Bretyn z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi oraz Anny Krakowiak z poradni psychologiczno-pedagogicznej w Łowiczu.
Jeżeli chodzi o dyrektorów szkół, to najwięcej, bo 2,5 tys. zł, otrzyma Maria Laska z ZSP nr 2. Z kolei po 2 tys. zł dostaną Elżbieta Skoneczna z I LO oraz Beata Świeszkowska, szefowa poradni psychologiczno-pedagogicznej. Nagrodę w wysokości 1,7 tys. zł przyznano Zofii Szalkiewicz z ZSP nr 4, a po 1,5 tys. zł trafi na konta Doroty Urbańskiej z II LO, Dariusza Żywickiego z ZSP nr 1, Magdaleny Karskiej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Doroty Zielińskiej z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi.

Podczas sobotniej gali edukacyjnej swoje nagrody wręczył także Andrzej Barylski, wójt gminy Łowicz. 2 tys. zł dostała od niego m. in. jego małżonka Ewa Barylska, nauczycielka z Gimnazjum w Popowie.

Burmistrz Krzysztof Kaliński 15 października nagrodzi natomiast pięciu dyrektorów szkół i przedszkoli oraz piętnastu pracowników obsługi i administracji. Wszyscy otrzymają po 2,7 tys. zł. W tym roku burmistrzowskich nagród mogą spodziewać się m.in.: Teresa Sokalska-Lebioda, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1, oraz Jolanta Urbanek, dyrektorka gimnazjalnej jedynki. Wśród kierujących przedszkolami nagrody otrzymają: Iwona Kosiorek (Przedszkole nr 3), Emilia Raczek (Przedszkole nr 5) oraz Jolanta Kępka (Przedszkole nr 7).

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.