nik

Eurowybory: Kandydat Konfederacji odwiedził Skierniewice

Patryk Marjan przed skierniewickim ratuszem zaprezentował "5 Marjana" - kluczowe punkty swojego programu wyborczego. Fot. Marcin Niklewicz Patryk Marjan przed skierniewickim ratuszem zaprezentował "5 Marjana" - kluczowe punkty swojego programu wyborczego.
nik

Patryk Marjan, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy, podczas konferencji na skierniewickim rynku zaprezentował "piątkę Marjana" - kluczowe punkty swojego programu wyborczego.

- Była już piątka Kaczyńskiego i piątka Morawieckiego, jest piątka za benzynę, więc czas na piątkę Marjana - mówił bełchatowianin, który do europarlamentu kandyduje z ostatniego miejsca na liście Kofederacji.
Kluczowe punkty jego programu wyborczego to 4 NIE: dla ACTA, LGBT, Euro oraz imigrantów a także TAK dla suwerenności Polski.
Jak mówi Marjan, Konfederacja to obecnie jedyna siła polityczna na prawo od PiS. Kandydat przewiduje też, że skupione w koalicji środowiska wystartują razem również w jesiennych wyborach do parlamentu krajowego.

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.