Firma NOVAFARM wicemistrzem województwa łódzkiego w konkursie AGROLIGA 2018

Czytaj dalej
Redakcja

Firma NOVAFARM wicemistrzem województwa łódzkiego w konkursie AGROLIGA 2018

Redakcja

Podczas otwarcia XXVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej Rol-Szansa ogłoszono wyniki wojewódzkiego etapu AGROLIGA 2018.

NOVAFARM Leny Sobocińskiej otrzymała tytuł Wicemistrz Województwa Łódzkiego w kategorii Firmy. Powstała w 2016 roku. Jest zarejestrowana w miejscowości Maków Kolonia w powiecie skierniewickim. Firma w ofercie posiada ciągniki Massey Ferguson i Iseki, maszyny rolnicze, maszyny specjalistyczne do warzyw, sadownictwa, szkółek i gospodarstw mleczarskich. Oprócz sprzedaży zajmuje się także usługami: pomoc wypełniania wniosków o dofinansowanie inwestycji, ubezpieczenia rolnicze, mechanika i naprawy maszyn. W najbliższym czasie firma otworzy magazyn części, elementów maszyn, rozwinie serwis ciągników rolniczych. Novafarm na swoim koncie posiada już dwie nagrody: puchar Prezesa Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Bronisława Węglewskiego oraz nagrodę Wójta Gminy Maków Jerzego Stankiewicza.

Mistrzowie Wojewódzcy w kategoriach rolnicy i firmy zostaną zgłoszone do eliminacji krajowych. Finał konkursu odbędzie się w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.