Gala z okazji plebiscytu Człowiek Roku 2017. Nasi laureaci ze Skierniewic, Łowicza i Rawy Mazowieckiej

Czytaj dalej
Fot. Agnieszka Kubik
Agnieszka Kubik

Gala z okazji plebiscytu Człowiek Roku 2017. Nasi laureaci ze Skierniewic, Łowicza i Rawy Mazowieckiej

Agnieszka Kubik

Rozstrzygnęliśmy plebiscyt Człowiek Roku 2017. Podczas uroczystej gali wręczyliśmy nagrody w czterech głównych kategoriach oraz wyróżniliśmy zwycięzców z poszczególnych powiatów.

Uroczysta gala odbyła się w hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Ze Skierniewic na gali stawiły się same panie: Dominika Dawidowicz, laureatka plebiscytu w kategorii Kultura, Elżbieta Rusiecka-Kucharska, laureatka w kategorii Działalność społeczna, Jolanta Juraś, laureatka w kategorii Biznes oraz Edyta Cieślak, która odebrała dyplom w imieniu prezydenta Krzysztofa Jażdżyka, laureata w kategorii Samorządność lokalna.

Z Rawy Mazowieckiej na galę przyjechali: Adam Miśkiewicz, laureat w kategorii Działalność społeczna oraz Michał Glicner, laureat w kategorii Samorządność Lokalna. Wyróżnienia czekają jeszcze na Huberta Jankowskiego, laureata w kategorii Kultura oraz na Ninę Czarnecką-Pałka, laureatkę w kategorii Biznes. Z Łowicza na gali pojawili się: Tadeusz Żaczek, laureat w kategorii Kultura oraz Krzysztof Górski, laureat w kategorii Samorządność. Wyróżnienia czekają na Karinę Sędkowską-Staszewską oraz Janusza Mostowskiego.

Już jutro (sobota) z „Dziennikiem Łódzkim” ukaże się specjalny 32-stronicowy dodatek, w którym przedstawimy laureatów plebiscytu Człowiek Roku 2017.

Zwycięzców w czterech kategoriach (Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes) wybrali nasi Czytelnicy. Oddawali oni swoje głosy na osoby, które w minionym roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. W pierwszym etapie plebiscytu wyłoniliśmy osoby, które otrzymały prestiżowy tytuł Człowieka Roku w każdym powiecie.

W drugim etapie wyłoniliśmy osoby, które - według głosujących - wyróżniły się na tle całego regionu i zasługują na zaszczytny tytuł Człowieka Roku województwa łódzkiego. W kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna kandydowało 281 osób, oddano ponad 44 tys. głosów. W kategorii Kultura oddano ponad 33 tys. głosów, o które walczyło 230 kandydatów. Kategoria Samorządność i Społeczność Lokalna to 278 kandydatów i ponad 23 tys. głosów. W kategorii Biznes oddano ponad 22 tys. głosów, kandydatów było 287.

Agnieszka Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.