Rafał Klepczarek

Handel z centrum miasta przeniesie się do Premium Park Łowicz

Coraz to kolejne sieci sklepowe podejmują decyzję o przeniesieniu się do nowego centrum handlowego, które ma zostać uruchomione jesienią tego roku Fot. developerpro.pl Coraz to kolejne sieci sklepowe podejmują decyzję o przeniesieniu się do nowego centrum handlowego, które ma zostać uruchomione jesienią tego roku
Rafał Klepczarek

Premium Park Łowicz zmieni mapę handlową miasta. Coraz to kolejne sieci sklepowe podejmują decyzję o przeniesieniu się do nowego centrum handlowego, które ma zostać uruchomione jesienią tego roku.

Największym sklepem PPŁ będzie spożywczy Polomarket. Sieć ta zniknęła z miasta parę lat temu. Na plac na rogu ul. Broniewskiego i Sikorskiego przeprowadzi się market elektroniczny Neonet (z ul. 3 Maja) oraz sklep obuwniczy CCC (z Galerii Łowickiej). Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ta ostatnia straci także salon książkowo-multimedialny Empik. Nie stanie się to jednak w tym roku, ale przez pewien czas w pelikanim grodzie będą działały dwa Empiki.

Z nowych sklepów, których marek jeszcze nie ma w Łowiczu, ma zostać otwarta drogeria Hebe, sklep odzieżowy Kik, Martes Sport oraz obuwniczy Deichmann. Jak się dowiedzieliśmy, w nowym centrum otwarty zostanie także drugi w Łowiczu sklep sieci Pepco. Łącznie w październiku tego roku ma tam zostać uruchomione 12 sklepów w trzech pawilonach handlowych.

To jednak nie koniec. Odpowiadająca za tę inwestycję spółka Developer Pro z Konina rozpoczęła komercjalizację drugiego etapu PPŁ, na który złoży się budowa czwartego pawilonu, z ośmioma kolejnymi sklepami lub punktami usługowymi. Ma on zostać oddany do użytku w połowie przyszłego roku.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.