Hipokrates Roku 2019. Trwa głosowanie. Poznaj liderów plebiscytu z naszego regionu [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
nik

Hipokrates Roku 2019. Trwa głosowanie. Poznaj liderów plebiscytu z naszego regionu [ZDJĘCIA]

nik

Trwa wielki medyczny plebiscyt Hipokrates 2019. Zostaną w nim wybrani najbardziej godni polecenia lekarze, pielęgniarki, położne, przychodnie i szpitale w Łódzkiem. Najlepszych pracowników służby zdrowia województwa łódzkiego wybiorą pacjenci. Prezentujemy aktualnych liderów głosowania z powiatów: skierniewickiego, łowickiego i rawskiego.

Etap powiatowy

Głosowanie w sześciu powiatowych kategoriach plebiscytu:

Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Pielęgniarka Roku, Położna Roku, Stomatolog Roku, Przychodnia/Gabinet Roku

potrwa do 24 czerwca do godz. 21. Laureaci z powiatów awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w środę 26 czerwca i potrwa do 4 lipca.

Wojewódzkie kategorie

Przez cały czas trwania plebiscytu, czyli od 24 maja do 4 lipca, będzie trwało także głosowanie w wojewódzkich kategoriach: Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Kardiolog Roku, Ortopeda Roku, Fizjoterapeuta Roku, Ratownik Medyczny, Farmaceuta/TechnikFarmaceutyczny, Szpital Roku.

Gala wręczenia nagród

We wrześniu 2019 roku zwycięzcy oraz laureaci z powiatów i województwa wezmą udział w Gali Hipokratesa 2019, podczas której odbiorą nagrody. Wydarzenie połączone będzie ze szkoleniem „Pracownicy medyczni i placówki zdrowia w mediach społecznościowych”.

Do całego nakładu „Dziennika Łódzkiego” zostanie dołączony specjalny dodatek HIPOKRATES 2019, gdzie zaprezentujemy wszystkich zwycięzców.

Akcja Hipokrates Województwa Łódzkiego 2019 została objęta Honorowym Patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. dr hab. n. med. Radzisława Kordka oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Łodzi.

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.