Izabela Trojanowska wystąpi w Skierniewicach. Bilety już do nabycia

Czytaj dalej
nik

Izabela Trojanowska wystąpi w Skierniewicach. Bilety już do nabycia

nik

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na zaplanowany na 1 grudnia koncert Izabeli Trojanowskiej. Artystka wystąpi w sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Związana z muzyką od najmłodszych lat, Izabela Trojanowska wielką karierę rozpoczęła wraz z nawiązaniem współpracy z zespołem Budka Suflera, którego lider - Romuald Lipko, zaczął komponować dla niej piosenki. Razem wypromowali m.in. dwa wielkie hity: „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz „Wszystko czego dziś chcę”. Oba utwory znalazły się na debiutanckim krążku Trojanowskiej pt. „Iza”.
W 1982 wraz z Tadeuszem Nalepą nagrała płytę „Pożegnalny cyrk”, mocno krytykującą stan wojenny i tym samym album nie został dopuszczony do sprzedaży – na swoją premierę musiał czekać aż 11 lat. W 2016 orku nagrała swój ostatni album „Na skos”.
Skierniewicki koncert odbędzie się w sobotę, 1 grudnia (początek o godzinie 18) w sali kameralnej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Bilety w przedsprzedaży kosztują 40 złotych i można je nabywać w kasie Kinoteatru "Polonez", w Stacji Centrum w holu CKiS oraz na stronie www.cekis.pl. W dniu koncerty bilety sprzedawane będą w cenie 50 złotych.

nik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.