Jesień w mieście: koncert 10 tenorów i Bal Niepodległości

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

Jesień w mieście: koncert 10 tenorów i Bal Niepodległości

Katarzyna Michałowska

Co? Gdzie? Kiedy? [sc]Sobota, 17 listopada[/sc] [b] godz. 10 - 17, Nowa Hala OSiR:[/b] IV Memoriał Andrzeja Zelenaya, wybitnej postaci w historii Unii Skierniewice. Zawodnikami będą dzieci z rocznika 2011 i młodsze, które poza rywalizacją w turnieju piłkarskim wezmą udział w licznych konkurencjach z nagrodami.

godz. 14 - 18, Akademia Twórczości: Warsztaty koralikomanii - biżuteria z koralików; uczestnicy poznają m.in. sposób wykonania sznura koralikowego na dysku kumihimo oraz metodę wykonania sznura na szydełku.

godz. 16, Kinoteatr Polonez: Koncert 10 tenorów. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich;

godz. 17, Centrum Konferencyjno - Rozrywkowe Maraton:
Fundacja Dziecięcy Uśmiech zaprasza na Charytatywny Bal Niepodległościowy. W programie m.in. aukcja dzieł sztuki, toast za ojczyznę, koncert kwartetu smyczkowego Różowa Pantera, i odtańczenie Poloneza. Zaproszenia w cenie 400 złotych od pary.

Niedziela, 18 listopada

godz. 12, Sala kameralna CKiS: Spektakl dla dzieci od 3 roku życia „Mój tata w kosmosie”. Czy Niebo i Kosmos to to samo? Aby odpowiedzieć na to pytanie, Maurycy musi wyruszyć w drogę… Tak zaczyna się podróż, w którą Teatr Hulajnoga zamierza zabrać widzów. Cena biletu: 12 złotych.

Wtorek, 20 listopada

godz. 16-18, Akademia Twórczości: Warsztaty kulinarne „Co na widelcu?” dla dzieci w wieku 6-8 lat: soki, musy jako źródło witamin.

Środa, 21 listopada

godz. 16.30, Sala Strakacza CKiS: Biuro Wystaw Artystycznych - wykład Małgorzaty MARSZAŁŁ „Polskie szkło”;

godz. 16.30-18.30, Akademia Twórczości: Akademia Małego Twórcy: warsztaty plastyczne;

godz. 18, Sala kameralna CKiS:
Spektakl „Kandydat” Teatru Huta. Ceny biletów: 35 złotych (w przedsprzedaży) i 40 złotych (w dniu spektaklu). Scenariusz i reżyseria: Piotr Stawski. Obsada: Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus;

godz. 18, Sala konferencyjna Urzędu Miasta Skierniewice: Skierniewicki Klub Genealogów. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.