Jesień w mieście: koncert 10 tenorów i Bal Niepodległości

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

Jesień w mieście: koncert 10 tenorów i Bal Niepodległości

Katarzyna Michałowska

Co? Gdzie? Kiedy? [sc]Sobota, 17 listopada[/sc] [b] godz. 10 - 17, Nowa Hala OSiR:[/b] IV Memoriał Andrzeja Zelenaya, wybitnej postaci w historii Unii Skierniewice. Zawodnikami będą dzieci z rocznika 2011 i młodsze, które poza rywalizacją w turnieju piłkarskim wezmą udział w licznych konkurencjach z nagrodami.

godz. 14 - 18, Akademia Twórczości: Warsztaty koralikomanii - biżuteria z koralików; uczestnicy poznają m.in. sposób wykonania sznura koralikowego na dysku kumihimo oraz metodę wykonania sznura na szydełku.

godz. 16, Kinoteatr Polonez: Koncert 10 tenorów. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich;

godz. 17, Centrum Konferencyjno - Rozrywkowe Maraton:
Fundacja Dziecięcy Uśmiech zaprasza na Charytatywny Bal Niepodległościowy. W programie m.in. aukcja dzieł sztuki, toast za ojczyznę, koncert kwartetu smyczkowego Różowa Pantera, i odtańczenie Poloneza. Zaproszenia w cenie 400 złotych od pary.

Niedziela, 18 listopada

godz. 12, Sala kameralna CKiS: Spektakl dla dzieci od 3 roku życia „Mój tata w kosmosie”. Czy Niebo i Kosmos to to samo? Aby odpowiedzieć na to pytanie, Maurycy musi wyruszyć w drogę… Tak zaczyna się podróż, w którą Teatr Hulajnoga zamierza zabrać widzów. Cena biletu: 12 złotych.

Wtorek, 20 listopada

godz. 16-18, Akademia Twórczości: Warsztaty kulinarne „Co na widelcu?” dla dzieci w wieku 6-8 lat: soki, musy jako źródło witamin.

Środa, 21 listopada

godz. 16.30, Sala Strakacza CKiS: Biuro Wystaw Artystycznych - wykład Małgorzaty MARSZAŁŁ „Polskie szkło”;

godz. 16.30-18.30, Akademia Twórczości: Akademia Małego Twórcy: warsztaty plastyczne;

godz. 18, Sala kameralna CKiS:
Spektakl „Kandydat” Teatru Huta. Ceny biletów: 35 złotych (w przedsprzedaży) i 40 złotych (w dniu spektaklu). Scenariusz i reżyseria: Piotr Stawski. Obsada: Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus;

godz. 18, Sala konferencyjna Urzędu Miasta Skierniewice: Skierniewicki Klub Genealogów. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani.

Katarzyna Michałowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.