Matylda Witkowska

Jesienne szaleństwo zakupów w weekend w Galerii Łódzkiej [PROPOZYCJA]

Jesienne szaleństwo zakupów w weekend w Galerii Łódzkiej [PROPOZYCJA]
Matylda Witkowska

Galeria Łódzka zaprasza w weekend na trzy dni specjalnych ofert z magazynami „Elle”, „InStyle” oraz „Glamour”. Dodatkowo w niedzielę od godz. 12 do 17 odbędzie się „Szaleństwo zakupów” z kolejnymi rabatami i atrakcjami.

Wytrawni poszukiwacze promocji wiedzą, że jesień to czas urodzaju. I nie chodzi tu o wysyp darów natury, a rabatów i obniżek. Od 5 do 7 października Galeria Łódzka przygotowała trzy dni wyjątkowych ofert z magazynami kobiecymi „Elle”, „InStyle” oraz „Glamour”. Dodatkowo w niedzielę 7 października w godzinach 12 - 17 centrum handlowe opanuje „Szaleństwo zakupów” czyli dzień pełen atrakcji.

Na klientów, którzy w dniu wydarzenia wybiorą się na zakupy, czekać będą rabaty oraz atrakcyjne prezenty: biżuteria, kosmetyki, ekskluzywna bielizna, akcesoria modowe, a także inne upominki. Warunkiem odbioru nagrody jest posiadanie kuponu rabatowego oraz dokonanie zakupu za min. 100 zł, udokumentowanego na trzech paragonach. Prezenty można odbierać w punkcie promocyjnym zlokalizowanym przy fontannie na poziomie -1.

Dla osób, które lubią bawić się modą atrakcją może być konkurs, którego partnerem jest biuro podróży ITAKA. Nagrodą główną jest wycieczka do dowolnie wybranego miasta w Europie. W jaki sposób można wygrać podróż? Wystarczy przygotować oryginalną stylizację i zaprezentować ją konkursowym ekspertom. Uczestnicy zabawy mogą liczyć na wsparcie profesjonalnych makijażystów oraz stylisty. Laureat konkursu będzie miał okazję pokazać swoją stylizację w Berlinie, Lizbonie lub Paryżu.

Miłośnicy mody, którzy prezentują swoje stylizacje na Instagramie mogą poprawić jakość swojego profilu podczas specjalnych warsztatów. Redaktorki serwisów elle.pl oraz glamour.pl zdradzą tajniki idealnie prowadzonego konta.

Podczas wydarzenia nie zabraknie oprawy muzycznej, aby uczestnicy nie wypadli z rytmu zakupów. DJ Lizard zadba o to, aby pasaże centrum przemierzać z lekkością, tanecznym krokiem.

Impreza „Szaleństwo zakupów” odbędzie się w niedzielę, 7 października w godzinach od 12 do 17 na terenie Galerii Łódzkiej przy al. Piłsudskiego 15/23 w Łodzi.

Matylda Witkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.