Natalia Zwolińska

Kapłan kablem chciał dzieciom „przywracać ustawienia fabryczne”. Dostał od biskupa zakaz publicznych wypowiedzi

Zdaniem księdza, post o zastosowaniu kabla miał być żartem. Podobnie sądziło wielu internautów. Kuria była jednak innego zdania... Fot. Fot.jeruzal jeruzal/FB Zdaniem księdza, post o zastosowaniu kabla miał być żartem. Podobnie sądziło wielu internautów. Kuria była jednak innego zdania...
Natalia Zwolińska

Ksiądz z podskierniewickiej parafii zasugerował rodzicom, że kablem od prodiża mogą „przywrócić ustawienia fabryczne” dzieciom i młodzieży biorącym udział w strajkach kobiet. W sieci zawrzało, a duchowny wkrótce wpis usunął. - Twierdzę, że to forma humoru - komentuje zamieszanie ksiądz Dariusz Drzewiecki, administrator parafii w Jeruzalu.

„Drodzy Rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujący mienie publiczne... Chcę Wam przypomnieć, że tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne.” - wpis o takiej treści pojawił się we wtorek, 2 lutego, na profilu Jeruzal Jeruzal, którego prowadzeniem zajmuje się ksiądz z Jeruzala w gminie Kowiesy. Pod tą wypowiedzią znalazło się zdjęcie kabla od prodiża.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.