Kiedy emerytura lub renta może zostać zmniejszona lub zawieszona? – bezpłatne szkolenie nie tylko dla pracujących emerytów i rencistów.

Czytaj dalej
Redakcja

Kiedy emerytura lub renta może zostać zmniejszona lub zawieszona? – bezpłatne szkolenie nie tylko dla pracujących emerytów i rencistów.

Redakcja

Skierniewicki Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje dla wszystkich zainteresowanych bezpłatne szkolenie związane z rozliczaniem przychodu osiąganego przez pracujących świadczeniobiorców.

Bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie do skierniewickiego Inspektoratu ZUS. Tym razem specjaliści z Zakładu wyjaśnią wszystkim zainteresowanym problematykę związaną z zasadami zawieszania czy zmniejszania emerytur lub rent w związku z osiągniętym przychodem.
Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi:
* które dokładnie świadczenia wypłacane przez ZUS podlegają zawieszeniu lub zmniejszeniu,
* jaki przychód wpływa na zawieszenie lub zmniejszenie świadczenia,
* ile może zarobić pracujący emeryt czy rencista,
* kto może zarabiać bez ograniczeń,
* jak liczymy przychód mający wpływ na zawieszenie lub zmniejszenie naszego świadczenia.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 15 lutego 2019 roku, od godziny 10:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Skierniewicach, Al. Niepodległości 5, I piętro, sala konferencyjna 116.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: (46) 832 27 52 wew. 170, w godz. 8:00 - 15:00.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.