Kinga Sęk z Łowicza pretenduje do tytułu Miss Polonia 2019

Czytaj dalej
Fot. www.misspolonia.com.pl
Rafał Klepczarek

Kinga Sęk z Łowicza pretenduje do tytułu Miss Polonia 2019

Rafał Klepczarek

Zbliżają się wybory Miss Polonia 2019. W najbliższą niedzielę (24 listopada) w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku o godzinie 20 o tytuł najpiękniejszej będzie rywalizować 20 finalistek z Polski i Litwy. Wśród nich znalazły się piękne reprezentantki województwa łódzkiego.

Stolicę Łódzkiego reprezentują dwie z nich: 23-letnia Justyna Marczewska oraz 20-letnia Karolina Bielawska. Pierwsza z nich jest modelką, a druga studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.

Swoją kandydatkę ma także Łowicz. Jest nią 23-letni Kinga Sęk, która studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Łowiczanka w maju tego roku zdobyła tam tytuł Miss UMed 2019. Pretendentka do tytułu Miss Polonia 2019 w tym roku została także Księżanką Roku 2019 w Łowiczu.

Kolejna piękna reprezentantka Łódzkiego to Iwetta Baran z Tomaszowa Mazowieckiego. 25-latka jest modelką i prowadzi bloga.
Wśród 20 kandydatek do tytułu MP 2019 znalazła się również Izabela Depta z Brzezin. 25-latka jest studentką Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej.

Nową królową piękności poznamy już za kilka dni, a już teraz można głosować na Miss Publiczności 2019. Kandydatka, która zdobędzie ten tytuł automatycznie awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2019.

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.