Kinga Sęk z Łowicza pretenduje do tytułu Miss Polonia 2019

Czytaj dalej
Fot. www.misspolonia.com.pl
Rafał Klepczarek

Kinga Sęk z Łowicza pretenduje do tytułu Miss Polonia 2019

Rafał Klepczarek

Zbliżają się wybory Miss Polonia 2019. W najbliższą niedzielę (24 listopada) w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku o godzinie 20 o tytuł najpiękniejszej będzie rywalizować 20 finalistek z Polski i Litwy. Wśród nich znalazły się piękne reprezentantki województwa łódzkiego.

Stolicę Łódzkiego reprezentują dwie z nich: 23-letnia Justyna Marczewska oraz 20-letnia Karolina Bielawska. Pierwsza z nich jest modelką, a druga studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej.

Swoją kandydatkę ma także Łowicz. Jest nią 23-letni Kinga Sęk, która studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Łowiczanka w maju tego roku zdobyła tam tytuł Miss UMed 2019. Pretendentka do tytułu Miss Polonia 2019 w tym roku została także Księżanką Roku 2019 w Łowiczu.

Kolejna piękna reprezentantka Łódzkiego to Iwetta Baran z Tomaszowa Mazowieckiego. 25-latka jest modelką i prowadzi bloga.
Wśród 20 kandydatek do tytułu MP 2019 znalazła się również Izabela Depta z Brzezin. 25-latka jest studentką Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej.

Nową królową piękności poznamy już za kilka dni, a już teraz można głosować na Miss Publiczności 2019. Kandydatka, która zdobędzie ten tytuł automatycznie awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2019.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.