Rafał Klepczarek

Kinga Sęk z Łowicza została wybrana Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 w Łodzi

Kinga Sęk z Łowicza została wybrana Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 w Łodzi Fot. Łukasz Kasprzak Kinga Sęk z Łowicza została wybrana Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 w Łodzi
Rafał Klepczarek

Kinga Sęk z Łowicza została wybrana Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 w Łodzi.

Konkurs piękności zorganizowany przez samorząd studencki odbył w Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. O koronę najpiękniejszej ubiegało się 12 studentek.

Pretendentki do tytułu tytuł Miss UMed 2019 prezentowały się w strojach sportowych, kąpielowych, branżowych oraz wieczorowych.
Miss Uniwersytetu Medycznego 2019 w Łodzi została łowiczanka, która studiuje zdrowie publiczne na wydziale nauk o zdrowiu UM w Łodzi. Wygrana otworzyła przed nią drzwi do półfinału konkursu Miss Polonia. Studentka drugiego roku została udekorowana koroną przez ubiegłoroczną miss Magdalenę Czech z Opoczna.

Łowiczanka w ubiegłym roku zdobyła tytuł I Wiceksiężanką Roku 2018 w miejskim konkursie na reprezentacyjną parę pelikaniego grodu. W tegorocznej edycji wyborów Księżanki i Księżaka Roku znów spróbuje swoich sił.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.