Łukasz Saptura

Kinoteatr Polonez dołączył do projektu Moje e-kino

Kinoteatr Polonez dołączył do projektu Moje e-kino
Łukasz Saptura

Czas bez widzów w kinoteatrze Polonez wykorzystano na prace remontowe. Zakończono już odnawianie kas biletowych. Teraz jest remontowany hol oraz są czyszczone fotele na widowni. Zanim jednak widzowie w nich usiądą, filmy będą mogli obejrzeć na nowej platformie “Moje eKino”.

Platforma kin studyjnych z całej Polski, do której dołączył skierniewicki kinoteatr, rusza za tydzień w czwartek 21 maja. Każde z kin będzie realizowało swój autorski repertuar.

Na platformę będzie można wejść z poziomu strony MOJEeKINO.PL, ale także z poziomu strony kina. Repertuar będzie cyklicznie zmieniany.

- Na platformie pojawi się około stu tytułów. Z Agnieszką Skoczek chciałybyśmy ułożyć repertuar w cykle znane z kinoteatru Polonez, czyli w poniedziałki kino kobiece, we wtorki seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego, a w czwartki kino młodzieżowe - mówi Ewa Pawlik, główny specjalista ds. programowych.

W ramach platformy na przełomie maja i czerwca zorganizowany zostanie festiwal filmów fabularnych “Wiosna Filmów”. Pokazanych zostanie 30 produkcji filmowych docenionych w Cannes, Berlinie czy Wenecji.

Tymczasem w budynku kinoteatru Polonez w Skierniewicach trwają prace remontowe. Kilka dni temu zakończono prace przed kasami biletowymi. Teraz remont przeniósł się na hol.

- Remontujemy przepierzenia na holu dolnym. Wyrzucamy boczne ściany. Zmieniliśmy już lustra. W dalszym ciągu czyścimy fotele na sali kinowej i generalnie sprzątamy całe kino - wymienia Piotr Bigos, kierownik kinoteatru.

Łukasz Saptura

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.