Roman Bednarek

Kobieta złamała rękę, market nie poczuwa się do winy

O jeden z takich progów potknęła się mieszkanka Skierniewic, upadła i złamała rękę Fot. Roman Bednarek O jeden z takich progów potknęła się mieszkanka Skierniewic, upadła i złamała rękę
Roman Bednarek

Trzy tygodnie temu przed supermarketem Carrefour na osiedlu Widok mieszkanka Skierniewic potknęła się o próg ograniczający, zamontowany przy miejscach do parkowania dla niepełnosprawnych, złamała rękę i potłukła się. Zdaniem spółki Carrefour Polska, do wypadku mogło dojść wskutek niezachowania przez poszkodowaną należytej ostrożności.

Do wypadku doszło w sobotę, 19 czerwca, przed marketem Carrefour przy ul. Szarych Szeregów. Mieszkanka Skierniewic podjechała pod sklep samochodem i tam z mężem zaparkowali.

- Przed marketem są takie ograniczniki, chyba żeby samochody nie podjeżdżały za blisko sklepu - relacjonuje zdarzenie skierniewiczanka. - Przechodząc przez parking, potknęłam się o jeden z tych ograniczników, upadłam i mocno się potłukłam. Przecież tamtędy przechodzą dzieci i osoby starsze i w każdej chwili może dojść do wypadku.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.