Komentuje Krzysztof Jażdżyk

Czytaj dalej
Krzysztof Jażdżyk

Komentuje Krzysztof Jażdżyk

Krzysztof Jażdżyk

Krzysztof Jażdżyk 16 listopada otrzymał 7.701 głosów i weźmie udział w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Przystępując do wyborów na prezydenta miasta Skierniewice stałem sie wyrazicielem potrzeb i celów dużej społeczności skierniewiczan. Dawali mi to odczuć podczas spotkań organizowanych nie tylko w trakcie kampanii wyborczej, ale w ciągu całej mojej działalności samorządowej.

Dlatego bardzo dobry wynik osiągnięty przeze mnie w I turze wyborów uważam za nasz wspólny sukces. Sukces mieszkańców, którzy zdecydowali się wziąć udział w wyborach, a tym samym zaświadczyli o obywatelskim wizerunku Skierniewic niesionym przez niezwykle wysoką frekwencję.

Zaprezentowany przeze mnie program wyborczy, rozwojowa strategia dla miasta oparta na rozbudowie Specjalnej Strefy Społeczno-Ekonomicznej, a także oddanie pola dla podejmowania decyzji przez mieszkańców poprzez inicjatywy obywatelskie i konsultacje społeczne, czynią moją koncepcję bardziej wiarygodną.

Wynik procentowy jaki osiągnąłem i przewaga świadczą, że potrafiłem wsłuchać się w głosy mieszkańców i taką postawę pragnę kontynuować. Jest to również zobowiązanie wobec mieszkańców do wytężonej pracy w ostatnim etapie kampanii, ale też ciągłego prowadzenia dialogu z Państwem.

Krzysztof Jażdżyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.