Natalia Zwolińska

Koń to nie jest maszynka do zarabiania pieniędzy - to zwykły domownik

Staramy się przygotować na kolejny sezon. Mamy nadzieję, że od wiosny będziemy mieć znowu wielu gości - mówi Adrian Kowalczuk. Fot. Natalia Zwolińska Staramy się przygotować na kolejny sezon. Mamy nadzieję, że od wiosny będziemy mieć znowu wielu gości - mówi Adrian Kowalczuk.
Natalia Zwolińska

Pandemia to bardzo trudny czas dla branży agroturystycznej. Brak możliwości organizowania imprez i wycieczek powoduje, że wiele takich gospodarstw ma problemy finansowe. Stajnia u Kowala została wyróżniona w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne “Weekend na wsi” w województwie łódzkim. Jak sobie radzą w tym trudnym czasie?

Stajnia u Kowala powstała w 2004 roku w Nieborowie. Na początku była to szkółka jazdy konnej i z każdym rokiem rozwijała się coraz bardziej. W kolejnych latach coraz więcej było wycieczek szkolnych, imprez integracyjnych a także poprawiła się współpraca z pałacem w Nieborowie.

Jedną z form promocji gospodarstwa był udział w paradzie podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Osoby jadące konno w strojach kowbojskich przyciągały wzrok i budziły duże zainteresowanie wśród uczestników święta.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.