Konferencja prasowa przed meczem Unii Skierniewice z Piastem Gliwice [ZDJĘCIA, FILM]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

Konferencja prasowa przed meczem Unii Skierniewice z Piastem Gliwice [ZDJĘCIA, FILM]

Katarzyna Michałowska

25 września odbyła się konferencja prasowa w hali nr 2 OSiR. W czwartek odbędzie się mecz pomiędzy Unią Skierniewice a Piastem Gliwice. Na konferencji obecni byli: Jarosław Chęcielewski, Marek Kujawski, Sebastian Pazurek, Jacek Krulik, Rafał Smalec i Patrk Bojańczyk.

– Zwycięstwo w Wojewódzkim Pucharze Polski było precedensem bardzo pozytywnym - mówił Jarosław Chęcielewski, zastępca prezydenta. - Zwycięstwo w rozgrywkach wojewódzkich dało możliwość wylosowania mistrza Polski w 1/32 finału Pucharu Polski. Czeka nas bardzo duże wydarzenie sportowe pod względem sportowym i organizacyjnym, wyzwanie dla klubu, dla Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Na konferencji był obecny także Marek Kujawski, prezes OSiRu. – Jest to wydarzenie sportowe największego kalibru, jakiego mogliśmy się spodziewać. Podjęliśmy rękawice, stanęliśmy na wysokości zadania. Stadion w naszym mieście nie jest nowy. Trzeba było zadbać o każdy aspekt techniczny.
– Trzymam kciuki, by nie padało. Stadion jest przygotowany na 2800 kibiców. Będzie to zwieńczenie 6 lat naszej pracy. OSiR i władze miasta doprowadziły obiekt do używalności. Czekamy na nowy stadion. – mówił prezes Sebastian Pazurek.
Trener przed spotkaniem był pełny optymizmu.
– Myślę że dla nas wszystkich będzie to wielkie wydarzenie. Z mistrzem Polski nie każdemu jest dane zagrać. Jest to wielkie wyzwanie. Jutro odbędzie się mały superpuchar Polski - śmiał się trener Rafał Smalec. – Zrobimy wszystko co w naszej mocy.
Kapitanem drużyny będzie jutro Patryk Bojańczyk.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.