Konferencja prasowa przed meczem Unii Skierniewice z Piastem Gliwice [ZDJĘCIA, FILM]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

Konferencja prasowa przed meczem Unii Skierniewice z Piastem Gliwice [ZDJĘCIA, FILM]

Katarzyna Michałowska

25 września odbyła się konferencja prasowa w hali nr 2 OSiR. W czwartek odbędzie się mecz pomiędzy Unią Skierniewice a Piastem Gliwice. Na konferencji obecni byli: Jarosław Chęcielewski, Marek Kujawski, Sebastian Pazurek, Jacek Krulik, Rafał Smalec i Patrk Bojańczyk.

– Zwycięstwo w Wojewódzkim Pucharze Polski było precedensem bardzo pozytywnym - mówił Jarosław Chęcielewski, zastępca prezydenta. - Zwycięstwo w rozgrywkach wojewódzkich dało możliwość wylosowania mistrza Polski w 1/32 finału Pucharu Polski. Czeka nas bardzo duże wydarzenie sportowe pod względem sportowym i organizacyjnym, wyzwanie dla klubu, dla Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Na konferencji był obecny także Marek Kujawski, prezes OSiRu. – Jest to wydarzenie sportowe największego kalibru, jakiego mogliśmy się spodziewać. Podjęliśmy rękawice, stanęliśmy na wysokości zadania. Stadion w naszym mieście nie jest nowy. Trzeba było zadbać o każdy aspekt techniczny.
– Trzymam kciuki, by nie padało. Stadion jest przygotowany na 2800 kibiców. Będzie to zwieńczenie 6 lat naszej pracy. OSiR i władze miasta doprowadziły obiekt do używalności. Czekamy na nowy stadion. – mówił prezes Sebastian Pazurek.
Trener przed spotkaniem był pełny optymizmu.
– Myślę że dla nas wszystkich będzie to wielkie wydarzenie. Z mistrzem Polski nie każdemu jest dane zagrać. Jest to wielkie wyzwanie. Jutro odbędzie się mały superpuchar Polski - śmiał się trener Rafał Smalec. – Zrobimy wszystko co w naszej mocy.
Kapitanem drużyny będzie jutro Patryk Bojańczyk.

Katarzyna Michałowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.