Konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, zorganizowana w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Roman Bednarek
Roman Bednarek

Konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, zorganizowana w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Roman Bednarek

W poniedziałek, 21 października, w auli Państwowej Uczelni im. Stefana Batorego w Skierniewicach odbyła się konferencja na temat „Pasja, profesja, powołanie”. Konferencję zorganizowała Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi we współpracy ze skierniewickim oddziałem Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Konferencja zainaugurowała obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Wstępny referat na temat „Od pasji do zawodu. Jak odkryć swoje powołanie” wprowadziła Urszula Bilska, kierownik skierniewickiego oddziału CiiPKZ, zaś prezentację na temat „Pasja pracy – praca z pasją. Jak odnaleźć sposób na szczeście w pracy?? oraz warsztaty przeprowadziłą Anna Hildebrandt-Mrozek z Instytutu Talentów Flashpoint.

Odbyły się również spotkania z lokalnymi twórcami, pasjonatami dziedzin, którymi się zajmują oraz prezentacja ich dzieł i warsztatu. Swoimi pasjami podzielili się: Marzena Rafińska – grafik, pedagog i muzealnik; Bożena Smolińska – również pedagog, ale i twórczyni ludowa, zajmująca się bibułkarstwem; Elżbieta Świderek – twórczyni ludowa, zajmująca się rzeźbą oraz małżeństwo Dorota Konopczyńska-Aftewicz i Paweł Aftewicz z Warsztatu Garncarskiego Rodziny Konopczyńskich w Bolimowie.

Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.