Rafał Klepczarek

Konkurs na Księżankę i Księżaka Roku 2015 przedłużony

Danuta Kaźmierczak z Błędowa i Radosław Kupiec z Łowicza zostali wybrani Księżanką i Księżakiem Roku 2014. Fot. Archiwum Danuta Kaźmierczak z Błędowa i Radosław Kupiec z Łowicza zostali wybrani Księżanką i Księżakiem Roku 2014.
Rafał Klepczarek

Władze Łowicza przedłużają do 15 kwietnia konkurs na Księżankę i Księżaka Roku 2015. Do wygrania nie tylko sława, ale także cenne nagrody.

Głównym celem konkursu jest wyłonienie spośród zgłoszonych do konkursu kandydatek i kandydatów Księżanki i Księżaka Roku, którzy pełnić będą honorową rolę reprezentacyjnej pary promującej region łowicki podczas różnego rodzaju działań promocyjnych ratusza.
Miejscy urzędnicy na zgłoszenia czekali do końca marca. Okazało się, że chętnych jest zaledwie osiem osób: Martyna Kuś, Aleksandra Banszkiewicz, Julia Stramik, Edyta Frosztęga (wszystkie panie z Łowicza), Wiktor Dzik z Błędowa, Damian Kamiński ze Zduńskiej Dąbrowy, Ilona Rokicka z Lenartowa oraz Łukasz Stańczyk z Wejsc.
- Przedłużenie terminu konkursu podyktowane jest niewystarczalną w założeniu, ilością zgłoszeń – informuje Jacek Rybus z miejskiego wydziału promocji. - A szkoda, bo konkurs jest ciekawy i posiada wiele atrakcyjnych nagród.
Na zwycięzców oprócz honorowego tytułu czekają atrakcyjne nagrody. Wśród nich są: komplety łowickich strojów ludowych, weekendowe pobyty w Pałacu w Nieborowie połączone z uroczystą kolacją w Sali Weneckiej, pobyt w gospodarstwie agroturystycznym „Stajnia u Kowala” w Nieborowie połączony z nauką jazdy konnej, uroczyste kolacje w Restauracji „Polonia” w Łowiczu, karnety na 5 wybranych filmów w roku w miejskim kinie „Fenix” oraz nagrody ufundowane przez firmę Agros Nova i kwiaciarnię Agnieszki Boczek.
W konkursie mogą brać udział mieszkańcy powiatu łowickiego w wieku od 16 do 35 lat. Finałowa gala planowana jest 16 maja w Łowickim Ośrodku Kultury.

Rafał Klepczarek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.