Lato w mieście: atlas perfum, kino letnie i dni otwarte

Czytaj dalej
km

Lato w mieście: atlas perfum, kino letnie i dni otwarte

km

Co? Gdzie? Kiedy? Poniżej wydarzenia najbliższych dni.

Piątek, 2 sierpnia

godz. 21.30, ogród Muzeum Historycznego Skierniewic: Skierniewicki plener filmowy. Pokaz filmu niemego z muzyką na żywo zespołu The Washing Machinedo klasycznego dzieła kinematografii „Zaginiony świat”(reż. Harry O. Hoyt, USA 1925). Wstęp wolny.

Sobota-niedziela, 3-4 sierpnia

Festiwal Atlas Perfum. Otwarcie festiwalu wraz z inauguracją zapachu Skierniewic oraz otwarciem wystawy „Flakony jako dzieła sztuki” nastąpi w sobotę o godz. 15 w holu głównym CKiS. O godz. 15.30 uczestnicy festiwalu przeniosą się na salę kameralną, w której poznają specyfikę zawodu perfumiarza, poznają biografie najsławniejszych osób pracujących w tym zawodzie, wezmą udział w prelekcji sensorycznej. O godz. 18.30 w holu zaplanowano poczęstunek a o godz. 19 odbędą się warsztaty tworzenia perfum. W sali Strakacza od godz. 19 będzie można wziąć udział w projekcji pachnącego filmu. Drugi dzień festiwalu rozpocznie się o godz. 11. Odbędą się wtedy warsztaty tworzenia perfum. W sali kameralnej o godz. 12.15 rozpocznie się pokaz pachnącego filmu.

Sobota, 3 sierpnia

godz. 8, Rynek w Skierniewicach: targi kolekcjonerów;

godz. 11-15, parowozownia: dzień otwarty. W czasie dnia skrócone zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczyna się o godz: 11, 12, i 13. O godz. 14 odbędzie się zwiedzanie pełne przeznaczone dla osób od lat 12.

Niedziela, 4 sierpnia

godz. 13-17, Pałac Prymasowski: dzień otwarty dla zwiedzających.

Czwartek, 8 sierpnia

godz. 11, CKiS: „Benio w opałach”, czyli interaktywny spektakl dla dzieci z elementami języka angielskiego. Historię Benia przedstawią aktorzy z Teatru TAK. Wstęp wolny;

godz. 21.30, Zalew Zadębie: Kino letnie. W tym tygodniu w ramach kina widzowie zobaczą film „Vicky Christina Barcelona”. Jest to hiszpańsko-amerykański film w reż. Woody Allena (2008).

km

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.