Liderzy plebiscytu MISTRZOWIE URODY 2018 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Mikołaj Sumiński
Mikołaj Sumiński

Liderzy plebiscytu MISTRZOWIE URODY 2018 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Mikołaj Sumiński

W piątek, 23 lutego ruszyło głosowanie w plebiscycie „Mistrzowie Urody”, który towarzyszy największym w Polsce targom w branży urodowej - Look & beautyVision.

Fryzjerzy, kosmetyczki, stylistki paznokci, masażyści, instruktorzy fitness, dietetycy oraz salony fryzjerskie, studia urody, studia fitness, stomatologia kosmetyczna, a także SPA - przedstawiciele tych kategorii walczą od piątku o prestiżowy tytuł Mistrzów Urody 2018 oraz wyjątkowe nagrody. Tegorocznych laureatów wybiorą ci, którzy najlepiej potrafią ocenić ich umiejętności czyli klienci. Konkurencja jest jednak bardzo duża. W akcji bierze udział ponad 1,5 tysiące osób i firm z branży urodowej. Kto zwycięży, zależy od głosujących.
Kandydaci walczą o zwycięstwo w akcji od tygodnia. Walka o zwycięstwo i tytuły potrwa do wtorku, 20 marca. Wówczas poznamy laureatów.

Mikołaj Sumiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.