Łowicka policja zatrzymała mężczyznę, który pobił kompana od kieliszka

Czytaj dalej
Fot. KPP Łowicz
Rafał Klepczarek

Łowicka policja zatrzymała mężczyznę, który pobił kompana od kieliszka

Rafał Klepczarek

Do dwóch lat więzienia grozi krewkiemu mieszkańcowi powiatu łowickiego za pobicie kompana od kieliszka. Zatrzymany 24-latek był już notowany przez policję.

Do pobicia doszło 31 marca po godzinie 16. w jednym z domów w gminie Nieborów, gdzie łowiccy policjanci zostali wezwani na interwencję. Po dotarciu na miejsce okazało się, że podczas libacji alkoholowej jeden z uczestników pobił innego.

Pokrzywdzony został 47-latek z powiatu łowickiego. Mężczyzna doznał obrażeń twarzy. Policja zatrzymała domniemanego sprawcę, który miał w organizmie 1,8 promila alkoholu.

24-latek usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia ciała 47-latka.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.