Katarzyna Michałowska

Mężczyzna ze Skierniewic zatrzymany za kradzieże kół samochodowych

Mężczyzna ze Skierniewic zatrzymany za kradzieże kół samochodowych
Katarzyna Michałowska

Policjanci ze Skierniewic zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzieże kół z pojazdów, do których doszło w czerwcu i lipcu 2019 roku.

W czerwcu i lipcu w Skierniewicach dochodziło do częstych kradzieży kół samochodowych. Złodziej w nocy dokonywał kradzieży w różnych miejscach miasta, przed blokami, przy głównych ulicach. Samochody pozostawiał na podstawionych w miejsce kół kostkach brukowych.
Policjanci zatrzymali 31-letniego skierniewiczanina podejrzewanego o kradzieże. Mógł mieć także coś wspólnego z kradzieżą roweru z klatki schodowej przy ul. Trzcińskiej i kradzieżą z włamaniem do piwnicy przy ul. Sobieskiego, skąd również zniknął rower.
– W dniach 17 i 18 lipca 2019 roku zatrzymany 31-latek usłyszał łącznie 8 zarzutów. 6 z nich dotyczyło przestępstwa kradzieży kół. Dodatkowe 2 zarzuty dotyczyły: kradzieży roweru z klatki schodowej i włamania do piwnicy – informuje rzecznik skierniewickiej policji. – Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, w tym rower i elektronarzędzie. Pozostałą część łupów, jak wskazują ustalenia – mężczyzna sprzedał na giełdzie przypadkowym osobom.
Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Michałowska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.