Miał przy sobie dużo narkotyków i wpadł podczas handlu

Czytaj dalej
Wojciech Kubik

Miał przy sobie dużo narkotyków i wpadł podczas handlu

Wojciech Kubik

Funkcjonariusze z Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, a w samochodzie jednego z nich znaleźli ukryte narkotyki oraz papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy.

W Sadkowicach funkcjonariusze z Białej Rawskiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 45 lat: dilera narkotyków i jego klienta. Wcześniej zaobserwowali transakcję, podczas której jeden z mężczyzn zakupił od dilera porcję amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

Podczas przeszukania u 45-latka znaleziono torebkę foliową z amfetaminą, którą przed chwilą zakupił. W samochodzie BMW należącym do 33-latka policjanci znaleźli różnego rodzaju narkotyki o łącznej wadze ponad 600 gramów. Jak wykazały testy były wśród nich metaamfetamina oraz marihuana. Policjanci zabezpieczyli u niego również prawie 6 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Mężczyźnie, który nabył narkotyki grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dilerowi za udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratura sąd w Rawie Mazowieckiej aresztował 33-latka na trzy miesiące.

Wojciech Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.