Roman Bednarek

Miasto ma kłopot z dwoma przetargami. A czas płynie...

Przestrzeń wokół CKiS miała zyskać nową jakość i funkcjonalność przed Skierniewickim Świętem Kwiatów, Owoców i Warzyw Fot. Roman Bednarek Przestrzeń wokół CKiS miała zyskać nową jakość i funkcjonalność przed Skierniewickim Świętem Kwiatów, Owoców i Warzyw
Roman Bednarek

Nie rozstrzygnięte zostały jeszcze dwa przetargi na znaczące dla miasta inwestycje. Pierwsza, to przebudowa terenu wokół Centrum Kultury i Sztuki. Miasto planowało, że zarówno rozbudowa i remont budynku, jak i przebudowa jego otoczenia będą gotowe przed Skierniewickim Świętem Kwiatów, Owoców i Warzyw, Ale chyba nie będą. Druga z inwestycji, to przebudowa ulic na osiedlu Halinów.

Na nowe zagospodarowanie terenu wokół budynku Centrum Kultury i Sztuki władze miasta przeznaczyły 3,5 mln zł. Odbył się przetarg, do którego przystąpiły dwie firmy - oferta pierwszej z nich mieściła się w kwocie określonej przez miasto, druga - nie. Gdy było już prawie pewne, że przetarg się uda i będzie można przystąpić do pracy, firma, która wystawiła niższą cenę, nagle wycofała swoją ofertę.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.